MERAK EDİLENLER

Sıkça Sorulan Sorular

Kanal listemiz sitemizde herkesin görmesi için düzenli bir şekilde sunulmuştur ana menüden ulaşabilirsiniz. Premium ve tüm liste için lütfen canlı destek hattımıza başvurunuz.
Teknik bir problem olmadığı sürece yayınlarımızda kesilme ya da donma yaşamazsınız. Fakat bu sistem illegal bir sistemdir bunu göz önünde bulunduralım sorun yaşadığınızda bizimle mutlaka iletişime geçiniz.
Ses sorunu tüm kanallarda var ise sorun kullandığınız uygulamadadır. uygulamayı kaldırıp tekrar kurmanız faydalı olacaktır. Sorun düzelmez ise canlı destekten müşteri temsilcisine bildirin lütfen.
+18 (erotik) kanalları istediğinizde çıkarabiliyoruz yada ekleyebiliyoruz canlı sohbetten bizimle iletişime geçiniz.
Türkçe, Almanca, Fransızca, İngilizce gibi 11 dev vod arşivimiz vardır. En güncel en yeni filmler ve diziler anında ekranınıza gelir. 3D, 4K ve Belgesel gibi VOD arşivimiz ile gerçek kaliteyi hissediniz. VOD’lar her ay rutin bir şekilde güncellenir.
Ödeme yaptığınızda yayınlarınız anında aktif edilir bilgiler tarafınıza iletilir.
Sistemde Türkçe, Fransızca, Almanga, Flemenkce diziler mevcuttur, en çok beğenilen eski dizilerde seri şekilde verilmektedir.
Tarafınıza ait herhangi bir alt yapı sorununuz veya tabiri caiz ise yayın hırsızlığı – Sunucuya atıp stream yapma, site yayını gibi – olursa iade hiçbir koşulda gerçekleşmeyecektir. Fakat bizden kaynaklı bir problem var ve giderilmez ise iadeniz 2 hafta içerisinde yapılmaktadır. Ayrıca izleme istatistiklerinde kullanıcının uzun süreli yayın izlememiş olması verisi dikkate alınmaktadır.
SD ve HD yayınlar için en az 10 Mbit İnternetinizin olması gerekmektedir. 10 Mbit altında hız olduğu zaman bağlantıda problemler yaşayabilirsiniz. 4K yayınlarımızı en az 30 Mbit hızla izleyebilirsiniz.

[email protected]

Mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

@iptv.progamerz.com

Skype adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp

iletisim hatti sadece bayilik alanlara verilir.

7/24 Destek

Canlı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.